Slevová karta ALPY-SPHERE

Věrnostní program Sphere

Největší věrnostní program svého druhu v České i Slovenské republice
- kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete vždy na www.sphere.cz.

Výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30 %
- neustále se rozšiřuje počet obchodních míst, kde díky kartám s logem Sphere může zákazník využívat přímé výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30 %.

S kartou Sphere máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb
- Auto-moto, cestování a ubytování, gastronomie a potraviny, bydlení, móda a doplňky, kultura a vzdělávání, sport, vše pro děti, zdraví a krása, elektro.

Výhod věrnostního programu Sphere můžete využít ve více než 800 e-shopech
- výhodnější nákupy můžete realizovat i z pohodlí vašeho domova – partnery Sphere je v současné době více než 800 e-shopů, ve kterých využijete číslo Vaší karty (na zadní straně karty najdete 13místné číslo pod čárovým kódem) jako slevový kód

ALPY_SPHERE_karta2020.jpg

KARTA ALPY-SPHERE

ALPENVEREIN.CZ, ALPY, MAPIS, lidé&HORY, TURISTA i MFA PRAHA
od září 2019 součástí SPHERE

Členové ALPENVEREIN.CZ, klienti ALPY a MAPIS, předplatitelé časopisů lidé&HORY a TURISTA, návštěvníci MFA PRAHA i účastníci kurzů a kempů CK ALPY budou mít možnost za mimořádně zvýhodněných podmínek od října 2019 zakoupit plastovou kartu ALPY-SPHERE.
Cena karty ALPY-SPHERE pouze 20 Kč!

KARTY ALPY-SPHERE JSOU JIŽ VYPRODÁNY
platnost prodaných karet zůstává až do 03/2023!

Kartu můžete využít při nákupech ve všech obchodech nebo na e-shopech označených nálepkou SPHERE.
Můžete např. ušetřit za permanentku do fitness, za nákup mobilního telefonu, za horské kolo, za knihu, šperk nebo parfém, za vstupenku do kina nebo divadla, atd. Rodina může za rok s využitím karty ALPY-SPHERE ušetřit až 15 000 Kč.

Kde koupit kartu Sphere?
- osobně v kanceláři CK ALPY-ALPENVEREIN.CZ (Štefánikova 63, 150 00 Praha 5),
- on-line při současné objednávce členství v Alpenvereinu, kartu pošleme poštou (zdarma) spolu s průkazem ÖAV
- po telefonické (tel. 257 328 388) nebo emailové objednávce (prihlaska@alpenverein.cz) a platbě předem převodem, kartu pošleme poštou (v tomto případě účtujeme poštovné 20,- Kč)

Kde uplatníte kartu Sphere?
Napoví Vám přehledný vyhledávač v sekci Katalog nebo mobilní aplikace Sphere, která je zdarma dostupná pro iOS nebo Android. Můžete se i řídit podle samolepky Sphere na vstupních dveřích, výloze nebo třeba pokladně ve Vašem oblíbeném obchodě.

Karta s logem Sphere není přenosná a je vždy vystavena na jméno držitele s datem platnosti.
Na zadní straně je personifikace provedena vepsáním jména jejího držitele do popisového identifikačního pruhu hůlkovým písmem. Karta obsahuje individuální čárový kód EAN 13, který je unikátní pro každou kartu.

Pravidla karty Sphere
Výhody a slevy Sphere se nedají sčítat s jinými slevami, akčními nabídkami či jinak zvýhodněným zbožím. Zvýhodněnou nabídkou se rozumí také polední menu, last a first-minute zájezdy, pobytové balíčky, množstevní slevy, rodinné nebo dětské vstupné apod.
Slevy nejsou nijak omezené (časem, výší nákupu, formou platby).
Slevy se běžně nevztahují na tabákové výrobky a doplatky za léky na předpis.
Programy Sphere VIP a Sphere young mimo základní výhody mohou využívat u vybraných partnerů výhody jiné - vyšší.
Sleva je poskytována osobě – držiteli platné karty s identifikací k věrnostnímu programu, která hradí nákup. Při nákupu skipasu může být poskytnutí slevy omezeno na jeden celodenní skipas na jednu kartu. Při nákupu dovolené, hotelových služeb nebo platby v restauraci může být poskytnutí slevy omezeno např. do 6 osob na jednu kartu. Při nákupu vstupenek na kulturní akce může být poskytnutí slevy omezeno na 2 vstupenky na jednu kartu.
Je velice důležité, abyste skutečnost, že budete uplatňovat slevu, oznámili pokladnímu či obsluhujícímu personálu vždy před placením a před uzavřením objednávky či rezervace!