Kurzy, aktivní programy

Aktivní programy alpského klubu Alpenverein.cz:

Předkládané kurzy i zájezdy jsou pojaty nejen jako výstupy nebo přechody, ale i jako akce vzdělávacího charakteru a jsou určeny pro všechny ty zájemce, kteří si chtějí osvojit nebo prohloubit teoretické a praktické znalosti a dovednosti v jednotlivých alpinistických disciplínách. Všechny se uskuteční pod vedením českých instruktorů Alpenvereinu, českých znalých vedoucích zájezdů nebo českých či rakouských horských vůdců s licencí UIAGM. Ti jsou zárukou odborné kvality kurzů a bezpečnosti přihlášených účastníků.
Všechny vypsané kurzy i zájezdy jsou určené jak pro členy Alpenvereinu (registrované přes alpenverein.cz), tak i pro ostatní zájemce. Zvýhodněná cena platí pro členy ALPENVEREIN.CZ a předplatitele časopisu lidé&HORY.

Alpský klub - turistika v Alpách

Jednoduché až středně obtížné vícedenní programy v Alpách charakteru turistika v horách, VHT. Většinou bez technicky obtížných pasáží. U všech programů je zajištěna doprava mikrobusem nebo autobusem, vedení zajišťuje instruktor ÖAV nebo znalý vedoucí zájezdu. Zvýhodněné ceny platí pro členy Alpenvereinu registrované přes ALPENVEREIN.CZ.

Nabídky a programy najdete na www.alpy.cz/alpsky-klub/.