Chaty a bivaky sekce Austria

alpenverien.cz

Aktualizováno 11.7.2023:
Horské chaty akceptují pouze originální poukazy, které jsou součástí katalogu Alpský klub alpenverein.cz 2023.
Katalogy resp. poukazy jsou k vyzvednutí v centrále alpenverein.cz v Praze 5, rádi také zašleme poštou.

Vídeňská sekce Austria, je jedna z největších sekcí rakouského Alpenvereinu nejen pokud se týká počtu členů, ale i počtu horských chat. Ve vlastnictví sekce je 18 chat a 2 bivaky. Chaty a bivaky se nachází v několika horských oblastech rakouských Alp. Ve všech 18 obhospodařovaných chatách mají čeští a slovenští členové ALPENVEREIN.CZ možnost využít nabídky na bezplatné ubytování. Pro sezonu 2023 bylo zatím domluveno, že gratis ubytování bude platit pro jednu noc. Ubytování zdarma získáte po předložení Slevového kuponu - ALPENVEREIN GUTSCHEIN, který je zveřejněn v katalogu Alpský klub Praha – sekce Austria, je platný pouze s platným průkazem ÖAV. Katalog byl vydán v nákladu 35000 výtisků koncem září 2023.

Chcete-li nabídku bezplatného ubytování využít, voucher z katalogu vystřihnete, dopíšte do něho číslo vašeho průkazu a spolu s průkazem ÖAV předložíte na chatě.

Poukazy ke stažení

Kde všude chaty a bivaky sekce Austria najdete:

SKUPINA DACHSTEIN
Adamekhütte