ČASOPIS TURISTA MÁ SVÉ STRÁNKY

casopisturista.cz

Zhotovitel časopisu Turista, společnost Lidé&Hory, s.r.o., spustil 20.7.2019 nové stránky tohoto jednoho z nejstarších časopisů vydávaných u nás v Česku. Graficky zajímavě pojaté stránky www.casopisturista.cz si kladou za cíl posílit a rozšířit informační spektrum časopisu Turista, který si u nás doma získává stále více příznivců mezi zájemci o historii, památky, přírodu, kulturu i všechny druhy turistických aktivit.
Zatím přes logotypy jsou tyto stránky propojeny nejen s KČT, ale i s aktivitami ALPY, ALPENVEREIN.CZ, MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ALPINISMU PRAHA a lidé&HORY. Na stránkách budou rovněž uváděny informace o činnosti Českého odboru Slovinského planinského družstva 2017 a o periodiku Alpský věstník new. Součástí stránek je i FB profil, který bude připomínat každé nově vydané číslo časopisu Turista i jiné zajímavé informace.