Zde si můžete stáhnout PDF dokumenty

Pro hlášení pojistné události:

Pokud se pojistná událost stala do 31.12.2014 včetně, využijte formluláře UNIQA 2014 - likvidaci provede rakouská UNIQA.
Pokud se pojistná událost stala od 1.1.2015 včetně, využijte formluláře GENERALI 2015 - likvidaci provede rakouská GENERALI.

Formulář pro soutěž získejte nového člena do řad Alpenvereinu:

o členství v rakouském Alpenvereinu:

K prohlížení dokumentů ve formátu PDF potřebujete program Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout přímo ze stránek výrobce.

za účelem získání finančních prostředků na zajištění obnovy a pomoci pro oblasti v Nepálu postižené zemětřesením v roce 2015
Ve dnech 23. - 26. 7. 2015 se v malebné slovinské obci Jezersko pod severními stěnami Kamnických a Savinjských Alp uskuteční významná mezinárodní akce – oslavy 115 let otevření chaty Češka koča.
výstup na nejvyšší horu Rakouska (normálka nebo Stüdlgrat) a ledovcový kurz s horskými vůdci, 3. - 5.9.