Zde si můžete stáhnout PDF dokumenty

Pro hlášení pojistné události:

Pokud se pojistná událost stala do 31.12.2014 včetně, využijte formluláře UNIQA 2014 - likvidaci provede rakouská UNIQA.
Pokud se pojistná událost stala od 1.1.2015 včetně, využijte formluláře GENERALI 2015 - likvidaci provede rakouská GENERALI.

Formulář pro soutěž získejte nového člena do řad Alpenvereinu:

O členství v rakouském Alpenvereinu:

(podmínky pojištění)

Slevové kupony The North Face a Rockpoint 2016 - sleva 20% a 15% pro členy alpenverein.cz:

K prohlížení dokumentů ve formátu PDF potřebujete program Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout přímo ze stránek výrobce.

Čtyřdenní přechod vápencového pohoří Karwendel, termíny 23. - 26.6. a 15. - 19.9., stále máme volná místa
od 2. do 31. května 2016 bude v Krajské vědecké knihovně v Liberci instalována výstava Johann Stüdl
Alpenverein vydal skládanou mapu východních Alp, na které jsou vyznačené chaty Alpenvereinu
CK ALPY nabízí širokou nabídku hotelů, pensionů a apartmánů v Rakousku, Slovinsku a v severní Itálii