Staňte členy ALPENVEREIN.CZ - ALPENVEREIN AUSTRIA

AV

Využijte mimořádné nabídky na 1x ubytování zdarma na 18 chatách sekce Austria. Chaty se nachází v horských oblastech Dachstein, Ennstálské Alpy, Großglockner, Karnské Alpy, Gailtálské Alpy, Rottenmannské Taury, Ybbstálské Alpy a Hochschwab. Nabídka platí pro letní sezonu 2024.

Ubytování zdarma na jednu noc získá každý člen ALPENVEREIN.CZ po předložení platného členského průkazu AV2024 a vyplněného originálu slevového kuponu Alpenverein Gutschein. Originál slevového kuponu pro všech 18 chat je součástí katalogu ALPENVEREIN.CZ 2024. Platnost slevových kuponů je do 30. 9. 2024. S vedením sekce Austria i s chataři jednotlivých chat je domluveno, že při předložení jakékoliv kopie Gutscheinu bude vaše žádost odmítnuta.

Slevové kupony jsou k vyzvednutí v centrále v Praze 5, rádi je také pošleme poštou.