Postup úhrady členství - platí pro nové i stávající členy

Unikátní on-line systém registrace členství

Pro přihlášení do Alpenvereinu (i pro kombinace členství AV vč. ČHS či KČT) je k dispozici on-line přihlašovací formulář, který vám současně vypočte, kolik za zvolený typ členství vč. dalších nabídek (připojištění invalidity, předplatné časopisu lidé&HORY) zaplatíte. Pomocí tohoto on-line formuláře zjednodušujeme komunikaci při přihlášení do Alpenvereinu jak pro stávající, tak také pro nové členy.

Registrační on-line systém, který byl spuštěn k 1. 9. 2014 a je stále v non-stop provozu, a navazující Provizorní členský průkaz, byly během ročního provozu v mnoha detailech přizpůsobeny požadavkům našich partnerů. Celý tento systém bude postupně doplňován o další dílčí funkce, které dále zjednoduší komunikaci s každým zájemcem o členství. Urychlí se tím registrace každého zájemce a to i ze vzdálených míst. Unikátní systém pojištění, který je součástí tohoto členství, bude tedy rychleji a flexibilněji dostupný.

Možnosti registrace či obnovení členství:

1. osobně v centrále Alpského klubu - Alpenvereinu v Praze - adresa ALPY, Štefánikova 63, 150 00 Praha 5. Registrace (či obnovení) členství bude provedeno na místě, na místě rovněž provedete úhradu hotově nebo kartou (peníze neposílejte převodem). Průkazy AV vystavujeme na počkání. Průkazky ČHS či KČT (pokud jste si je objednali) obdržíte poštou.

2. on-line registrace a platba kartou přes internet nebo převodem na účet - členství objednávejte on-line, platba je možná kartou přes internet nebo převodem na účet, provizorní průkaz obdržíte e-mailem, jakmile bude Vaše platba připsána na náš účet.
Při platbě kartou přes internet obdržíte provizorní průkaz okamžitě po úspěšné transakci. Platba kartou je u nás zdarma.
Členské průkazky obdržíte poštou.

Bez předchozího vyplnění on-line registrace peníze neposílejte.

Při hromadné objednávce členství AV+ČHS nejprve kontaktujte centrálu Alpského klubu - Alpenvereinu v Praze, bez předchozí domluvy peníze za členství neposílejte. V případě osobního sjednání je nutné znát jména, adresy a data narození všech členů, pro které členství objednáváme.

Registrace členství na Slovensku:

Jste občany Slovenské Republiky a rádi byste si členství v Alpenvereinu zaplatili v € převodem ze slovenského účtu?
Pokud ano, tak se prosíme registrujte přes www.alpenverein.sk.

Přijímáme platební karty (na prodejně od roku 2006, na internetu od 15.6.2016):

MastercardVisa

Platby kartou zprostředkovává:

Fio banka

PRŮKAZKY ČHS

Pokud si u nás uhradíte i členství v ČHS, informujeme sekretariát Horosvazu o Vaší úhradě a Horosvaz Vám pošle členskou průkazku ČHS. V případě zájmu o osobní vyzvednutí kontaktujte laskavě Horosvaz (Nádražní 29/21, 150 00 Praha 5, Smíchov, www.horosvaz.cz)

Noví členové ČHS se musí registrovat na e-shopu ČHS - více na https://www.horosvaz.cz/.