SPOLUPRÁCE S ČESKÝM HOROLEZECKÝM SVAZEMNABÍDKA SPOLUPRÁCE PRO ODDÍLY ČHS

V roce 2009 byla mezi ALPY, zástupcem rakouského Alpenvereinu v ČR (sekce 608 Praha-Innsbruck), a ČHS domluvena spolupráce o zvýhodněném členství v ALPENVEREIN.CZ pro členy ČHS. Forma tzv. kombinovaného členství Alpenverein a ČHS byla v posledních třech letech členy ČHS velmi vyhledávána. Kombinované členství je na základě rozhodnutí vedení rakouského Alpenvereinu ukončeno k 31. 12. 2015.
Pro rok 2016 nabízí společnost ALPY, nositel aktivit ALPENVEREIN.CZ, partnerství a přímou spolupráci každému jednotlivému oddílu ČHS. Na základě tohoto partnerství a přímé spolupráce získají členové oddílu ČHS členství v ALPENVEREIN.CZ za zvýhodněných podmínek.

Základní momenty tohoto partnerství a přímé spolupráce jsou jednoduché, ALPENVEREIN.CZ nabízí partnerství každému oddílu ČHS za těchto podmínek:
1. oddíl ČHS, který o partnerství projeví zájem a stane se partnerem, zveřejní na svých webových stránkách nebo ve svých klubových informacích logo ALPENVEREIN.CZ – logo bude dokladem partnerství,
2. každý oddíl ČHS, který se stane partnerem ALPENVEREIN.CZ, získává pro své členy provizní zvýhodnění za každého řádně registrovaného člena kategorie A nebo B (neplatí pro členy, kteří mají členství zdarma) – toto provizní zvýhodnění bude zasíláno na účet oddílu ČHS na základě poslané faktury,
3. pro každého člena partnerského oddílu bude zachován mnoho let zavedený a vyzkoušený informační servis při nehodách kdekoliv na světě,
4. každý člen oddílu ČHS získá současně rozsáhlý systém výhod, které jsou zveřejněny na stránkách www.alpenverein.cz a v katalogu ALPSKÝ KLUB – ALPENVEREIN 2016. Součástí těchto výhod je i unikátní on-line registrační systém vč. Provizorního průkazu ALPENVEREIN.CZ.

Každý partnerský oddíl ČHS možnost přihlásit se k odběru časopisu lidé&HORY za zvýhodněných podmínek - předplatné časopisu na rok 2016 bude se slevou 40 %, tj. za celoroční předplatné zaplatí oddíl částku 258 Kč (vychází 6x za rok).

Tento způsob spolupráce mezi ALPENVEREIN.CZ a oddíly ČHS je v souladu se všemi pravidly členství v rakouském Alpenvereinu.
Toto oslovení oddílů ČHS z naší strany bylo projednáno s vedením ČHS (J. Bloudek a P. Resch) dne 12. 11. 2015.

Registrace i úhrady členství pro oddíly budou probíhat stejným způsobem jako v minulých letech.

Pokud se k partnerství s ALPENVEREIN.CZ rozhodnete, kontaktujte nás emailem.
registrace
členské příspěvky
výhody členství
počasí
soutěž
mapy AV
lidé&HORY
Berg Auf

Aktuality

Adam ovládl i soutěž Alpy výstupy roku
pro rok 2016 nabízí společnost ALPY partnerství a přímou spolupráci každému jednotlivému oddílu ČHS
od 5. do 23. listopadu 2015 před kostelem Sv. Václava v Praze 5, blízko centra Anděl
koncert souboru dechových nástrojů z rakouského Kalsu pod Großglocknerem a pěveckého sdružení ze slovinského Jezerska, ve čtvrtek 19.11.2015, od 18.00 hod., v kostele sv. Tomáše, Praha 1, Josefská 8, vstup ZDARMA
návštěvnost v létě 2015 se zvýšila o 15%, statistiky a zajímavosti

Partneři