POJISTNÁ UDÁLOST, KTERÁ SE STANE NA ÚZEMÍ ČR

Pokud se členovi AV stane úraz na území ČR a postižený je zaměstnán nebo je řádný student tj. platí zákonné zdravotní pojištění, je úraz vyřizován a likvidován po linii zákonné zdravotní pojišťovny - při úrazu se předkládá průkaz pojištěnce (VZP, OZP, ....). Pokud by postižený člen AV při úrazu v ČR neměl zákonné zdravotní pojištění, pak likvidace výdajů za lékařské výkony nebo za pobyt v nemocnici může proběhnout po linii AV.
Dojde-li při úrazu člena AV v ČR k poškození zdraví s následkem trvalé invalidity a pokud má tento poškozený člen AV připojištění trvalé invalidity, pak uplatní toto připojištění v plném rozsahu. Totéž platí pro pojištění zákonné odpovědnosti i právní ochrany.

Čtyřdenní přechod vápencového pohoří Karwendel, termíny 23. - 26.6. a 15. - 19.9., stále máme volná místa
od 2. do 31. května 2016 bude v Krajské vědecké knihovně v Liberci instalována výstava Johann Stüdl
Alpenverein vydal skládanou mapu východních Alp, na které jsou vyznačené chaty Alpenvereinu
CK ALPY nabízí širokou nabídku hotelů, pensionů a apartmánů v Rakousku, Slovinsku a v severní Itálii