za účelem získání finančních prostředků na zajištění obnovy a pomoci pro oblasti v Nepálu postižené zemětřesením v roce 2015
Ve dnech 23. - 26. 7. 2015 se v malebné slovinské obci Jezersko pod severními stěnami Kamnických a Savinjských Alp uskuteční významná mezinárodní akce – oslavy 115 let otevření chaty Češka koča.
výstup na nejvyšší horu Rakouska (normálka nebo Stüdlgrat) a ledovcový kurz s horskými vůdci, 3. - 5.9.
Daniel Polman úspěšně ukončil projekt "Praha - Sněžka ... okolo Česka"
máme poslední místa - čtyřdenní program kolem vrcholu Olperer s Peterem Habelerem, po značeném vysokohorském okruhu PETER HABELER RUNDE, 30.7. - 2.8.
seznam a otevírací doby chat
Objevte nekonečné zážitky na pěších trasách po jihozápadních Korutanech
Alpská nádhera, kombinovaná s „magickými momenty“
aktuální informace z oblasti pod Everestem
Objevte ráj horské turistiky na jihu v Korutanech
Alpské wellness uprostřed turistického ráje
aktuální info a kontakty na charitativní sbírky
objevte ráj horské turistiky na jihu v Korutanech
historie Česko-Slovinské vzájemnosti v 19. a na začátku 20. století
připojištění pro členy Alpenvereinu v roce 2015 - aktuální informace
zvýhodnění pro členy alpenverein.cz od 1.12.2014 při úhradě členství AV + ČHS na rok 2015
Karl Gabl: POČASÍ NA HORÁCH a Daniel Polman: PRAPODIVNÉ CESTY NEZMARŮ
každý návštěvník turné získá Poukaz 1 + 1 (druhá vstupenka na MFA 2014 zdarma)
report ze závodu v lezení dětí a mládeže
na turné po ČR - Plzeň, Ostrava a Brno
5. - 7. prosinec 2014, nová tvář Festivalu – tradiční mezinárodní akce bude rozšířena o nové myšlenky a projekty.
nabízí unikátní slevu pro členy 25%!
novinky, Grand Prix Praha alpenverein.cz
akce pro nové členy, ceny členství na rok 2015, změny v systému pojištění od 1.1.2015