Novinky

Soutěž s Rock Pointem o hodnotné cenyHorní Rakousko, horský svět plný zážitků na vás čeká právě v letošní letní sezoně.


Vše o aktivní dovolené v Horním Rakousku včetně Slevového kuponu ve výši 15 % na nákup zboží v prodejnách Rock Point najdete v informační brožuře HORNÍ RAKOUSKO - horský svět plný zážitků. Brožuru získáte od 15. března 2017 v obchodech Rock Point, nebo si ji můžete stáhnout v elektronické podobě zde (cca 5 MB), nebo také na stránkách www.rockpoint.cz, www.alpenverein.cz nebo na www.lideahory.cz. Stejné informace včetně Slevového kuponu najdete i v časopise lidé&HORY č.2/2017, které vychází 13. 4. 2017.

Informační brožura HORNÍ RAKOUSKO


Tipy na aktivní dovolenou v horských oblastech Horního Rakouska, u jezer v Solné komoře, v oblasti Pyhrn-Priel, v Národním parku Kalkalpen i v oblasti Ennstal jsou náplní informační brožury formátu A4 o rozsahu 16 stran. Součástí brožury je i Slevový kupon Rock Point ve výši 15 % na nákup zboží v prodejnách Rock Point v celé republice.


Soutěž o hodnotné ceny


Odpovězte na tři jednoduché otázky a vyhrajte 18 hodnotných cen:
- 3 prodloužené víkendové pobyty v Horním Rakousku (pobyt u Mondsee pro 2 osoby s feratou Drachenwand, pobyt v oblasti Pyhrn-Priel pro 2 osoby a pobyt v oblasti Ennstal pro 2 osoby s programem Lezení pro začátečníky)
- velmi kvalitní brýle Julbo Breeze
- pět členství v Alpenvereinu 2017
- a devět předplatných časopisu lidé&HORY ročník 2017.

Soutěž začíná v březnu a potrvá do konce května 2017, vyhlášení správných odpovědí a vylosování šťastných výherců bude provedeno 10. června 2017 na všech partnerských web-stránkách.


Soutěžní otázky najdete zde

Informační brožura HORNÍ RAKOUSKO
registrace - obnova
členské příspěvky
výhody členství
počasí
soutěž
mapy AV
lidé&HORY
Berg Auf

Aktuality

pro čtenáře časopisů lidé&HORY a Turista a pro členy Alpenverein.cz
statistiky vývoje členské základny rakouského Alpenvereinu za rok 2017
19 výherců obdrželo hodnotné ceny od partnerů soutěže

Partneři