Připojištění pro cesty do zahraničí pro členy ÖAV

Začátkem března 2017 došlo ke změně cen u tarifu "Svět nad 6000 m" u Připojištění pro cesty do zahraničí.
Tato nabídka Připojištění platí pro české, slovenské nebo polské členy ÖAV, kteří mají trvalý pobyt v zemích EU, nemají trvalý pobyt v Rakousku a neplatí v Rakousku zákonné pojištění.

Podmínky i ceny jsou uvedeny na http://www.alpenverein.cz/pripojisteni-pro-cesty-do-zahranici/.

vyhrajte s ROCK POINTem, ALPENVEREIN.CZ a LIDEAHORY.CZ pobyty v Horním Rakousku, vybavení od Rockpointu, členství v Alpenvereinu a předplatné časopisu lidé&HORY
od 1.3.2017 došlo ke změně cen u tarifu "Svět nad 6000 m"
počet členů Rakouského Alpenvereinu se zvýšil i v roce 2016, celkem na 521 575 členů
Zveme vás na veletrh Regiontour na stánek KČT (pavilon P, stánek č. 121). V pátek 20. 1. 2017 od 16.00 hod zde proběhne autogramiáda a dvouhodinové show Radka Jaroše, zároveň bude představen nový časopis TURISTA.