Novinky

Časopis TURISTA č.1-2/2018


Turista ročník 2018 je oproti ročníku 2017 rozšířen o 4 strany a obsahuje nové zajímavé rubriky především pro vyznavače aktivní turistiky.
Tématem č.1-2/2018, které bylo vydáno 24.1.2018, je Lyžařská magistrála Krušných hor i mnohých jiných úseků kolem této běžkařské tepny mezi Kraslicí a Chomutovem. Zajímavým tipem na krásný výlet je pozvánka na nejvýše položenou opevněnou pravěkou lokalitu na severním ostrohu šumavské hory Valy (1010 m) - poměrně málo známý Obří hrad.
Seriál chaty KČT pokračuje dalším dílem - autor Ing. Jan Havelka představuje tentokráte cestu údolím Lužnice a chatu U Hradu příběnického. Seriál o rozhlednách přibližuje Máminku - rozhlednu, která stojí asi 10 km od Berouna na kopci Krušná hora. Medailonek o Václavu Červinkovi, který loni oslavil 100 let, připomíná jednu z významných osobností československé turistiky a alpinismu.
Partnerem č.1-2/2018 je firma HERVIS, která u nás patří mezi lídry na trhu se sportovním oblečením. Firma Hervis věnovala čtenářům Turisty tři hodnotné ceny do zavedené Soutěže pro čtenáře časopisu.

registrace - obnova
členské příspěvky
výhody členství
počasí
soutěž
mapy AV
lidé&HORY
Berg Auf

Aktuality

statistiky vývoje členské základny rakouského Alpenvereinu za rok 2017
19 výherců obdrželo hodnotné ceny od partnerů soutěže
spustili jsme nový on-line systém pro objednávky předplatného časopisů lidé&HORY a TURISTA

Partneři