Autogramiáda Radka Jaroše a premiéra časopisu TURISTA v novém kabátě

V pátek 20. 1. 2017 od 16.00 hod proběhne na veletrhu Regiontour v Brně ve stánku KČT (pavilon P, stánek č. 121) autogramiáda a dvouhodinové show Radka Jaroše. Jediný český alpinista, který získal Korunu Himálaje a je nositelem mnoha ocenění, bude diskutovat se zájemci a odpovídat na otázky na téma výstupy v Himálaji a projekty Koruna Himálaje a Koruna světa. Současně bude podepisovat své knihy, kalendáře, plakáty i další dokumenty. Ve stánku KČT bude po celý den probíhat prodej jeho knih a publikací se slevou 12 %. Zveme všechny přátele turistiky a alpinismu do stánku KČT - využijte příležitost k diskuzi se současnou legendou, která dokázala vystoupit na všech 14 osmitisícovek bez umělého kyslíku jako 15. člověk na světě.

Premiéra časopisu TURISTA ročník 2017.

Při příležitosti tohoto programu bude zájemcům a veřejnosti představen nový časopis TURISTA, který doznal po změně vydavatele výrazné změny.

statistiky vývoje členské základny rakouského Alpenvereinu za rok 2017
19 výherců obdrželo hodnotné ceny od partnerů soutěže
spustili jsme nový on-line systém pro objednávky předplatného časopisů lidé&HORY a TURISTA
Časopis TURISTA č.1-2/2018 (dvoučíslo) vyšel koncem ledna